БГ ФутболНовиниФутбол

Берое удари ЦСКА с несъществуваща дузпа

ЦСКА загуби гостуването си на “Берое” с 0:1 в мач от 22-ия кръг на първенството в елитната ни група. Единственото попадение в мача отбеляза Мартин Камбуров в 87-ата минута от съмнителна дузпа. На повторенията се видя, че вратарят на “червените” Бусато не извършва нарушение срещу Фал.

Треньорът на ЦСКА Бруно Акрапович направи много промени в единайсеторката на тима, като срещата не започнаха Тиаго, Брадли Мазику и Юрген Матей. “Червените” имаха своите шансове за гол, но ударите на Кайседо, Кери и влезлият през втората част Тиаго не донесоха резултат.

Наставникът на “Берое” Димитър Димитров стана треньорът, който има най-много мачове в елита – 471, изпреварвайки Георги Василев.